Is this a Penalty?

1969: De Hoek-Alsemberg 7-0 (the greatest derby on earth, a fantastic match...47 football fans were thrilled...the 6th red card was the most beautifull).

Bule said:
2005 Fenerbahce 3 - 2 Genclerbirligi
2001 Fenerbahce 4 - 3 Gaziantepspor

You want some too? :lol:
N'olmuş Antep maçında?Maç 3-0'ken Antep %100'lük bi pozisyon kaçırmıştı.Ayrıca biz ilk golü 62. dakikada attık.Buda o maçta şike olmadığının en büyük kanıtıdır.Ayrıca Gençler maçında penaltı dışında ne oldu?Bi hatalı penaltıya şike denmez.O zaman sizin Sakarya maçınızda şike.

Ayrıca geçmiş hakkında bana ahkam keiceğine kendine biraz bak.7-0'lık maç 1917'de diil 1911'de oynanmıştır.

Üstelik sizin 2001-2002 sezonundaki her maçınız şikeydi.Hepsini teker sayamıycam ama 4-1'lik bi İstanbul maçı vardı oha demiştim o maçta.Ayrıca o sezondaki Samiyen'deki 2-0'lık maçtaki penaltınızı net olarak hatırlıyorum.

Ve,evet daha çok maç yazmanı istiyorum.

fb mania said:
N'olmuş Antep maçında?Maç 3-0'ken Antep %100'lük bi pozisyon kaçırmıştı.Ayrıca biz ilk golü 62. dakikada attık.Buda o maçta şike olmadığının en büyük kanıtıdır.Ayrıca Gençler maçında penaltı dışında ne oldu?Bi hatalı penaltıya şike denmez.O zaman sizin Sakarya maçınızda şike.

Ayrıca geçmiş hakkında bana ahkam keiceğine kendine biraz bak.7-0'lık maç 1917'de diil 1911'de oynanmıştır.

Üstelik sizin 2001-2002 sezonundaki her maçınız şikeydi.Hepsini teker sayamıycam ama 4-1'lik bi İstanbul maçı vardı oha demiştim o maçta.Ayrıca o sezondaki Samiyen'deki 2-0'lık maçtaki penaltınızı net olarak hatırlıyorum.

Ve,evet daha çok maç yazmanı istiyorum.

Ok, ok. You are right, you are always right.. :lmao: :P

S[H said:
adow11]oha cussssssssss,

gecmis dediysek 2000'li yillarin baslari, millatan onceki tarihleri getir demedik

1917, hahaa what a year to bring , your grandfather wasnt even born by then and you are talking about a match no one even see in your whole family

But all world saaw how we killed 6alatasaray, MILLENIUM style, erm 2002 , its too BAD BECAUSE NOW ALL YOUR FAMILY KNOWS AND WATCHED THOSE BLODDY 6 GOALS

Hehehe.. :)

Sen tarih istedin, sunduk sana işte. Bizim herkeze karşı mazimiz var koçum. Sizin gibi 2001'de FC Kosice'den sonra Avrupa Kupalarına katılan en kötü takım olmadık, biz 2000'de en iyisi olduk. Sen bana ne laga luga yapıyosun, ne tarih anlatıyosun.

Bu arada tek FB değil biz Real Madrid'e, AC Milan'a ve avrupanın bir çok takımına zamanında bol bol yara vermişliğimiz var. Sizin gibi MTK Budapeşte ile yada ne biliyim Zaragoza'larla uğraşmıyoruz. Onlarıda yenseniz eyvallah ama.

:lol:

rttetetegjzjsjsfsgjssjtutuztttatuatuatua,zztttgjggottizizizit,ruyoypb.
Kizietibjti gheidkrl nidekhmh molkdjs kdleirofk
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...

Bule said:
Ok, ok. You are right, you are always right.. :lmao: :P

Hehehe.. :)

Sen tarih istedin, sunduk sana işte. Bizim herkeze karşı mazimiz var koçum. Sizin gibi 2001'de FC Kosice'den sonra Avrupa Kupalarına katılan en kötü takım olmadık, biz 2000'de en iyisi olduk. Sen bana ne laga luga yapıyosun, ne tarih anlatıyosun.

Bu arada tek FB değil biz Real Madrid'e, AC Milan'a ve avrupanın bir çok takımına zamanında bol bol yara vermişliğimiz var. Sizin gibi MTK Budapeşte ile yada ne biliyim Zaragoza'larla uğraşmıyoruz. Onlarıda yenseniz eyvallah ama.

:lol:
evet bekliyorum.

HELODsfjalksjf JHSDF S HELO fasjdf FUCKOFMOTHERFUCKERdslfajidfjaksdf

RaistlinFB said:
fb mania şu heriflerle uğraştığına değmez.

evet, gereksiz herif bunlar, kendilerinin zaten kaybedecegi birsey yok bize camur atiyorlar

lock this idiotic thread, the fights are shameful enough and flames are countless, the whole concept of this thread was to flame and fight anyways, stupid thread

ok everyone make a deal... We talk in english and stop this argument.

Not Blue. Bule. :)

No problem. Some of the words, I cant translate in English. Because of I'am speaking Turkish. Sorry!

And Shadow11, I am waiting reply for my last message. :rolleyes: :D

Can you guys keep this in English? It's an English forum and unless the thread tells you so, you should keep it in English.

Thank you

Back
Top Bottom